Dla profesjonalistów

Konsultant SAP ERP FI/CO - Warszawa (Kraków lub Wrocław)

Aktualnie do pracy na rzecz grupy VINCI Construction Polska, w skład której wchodzą m.in. takie firmy jak Warbud SA i Eurovia SA poszukujemy do pracy w Dziale Systemów Biznesowych firmy Vinci Construction Usługi Wsparcia Sp. z o.o. kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Konsultant SAP ERP FI/CO

(nr ref. SAP/ITVCUW/04/2024)

Miejsce pracy: Warszawa (w grę wchodzą również Kraków lub Wrocław)

Zakres obowiązków:

  • udział we wdrożeniu systemu SAP ERP, jako spółka z międzynarodowej Grupy Vinci prowadzimy projekt wdrożeniowy we współpracy z zespołem Centrali znajdującym się we Francji;
  • identyfikacja luk, problemów i proponowanie rozwiązań;
  • formułowanie rekomendacji dotyczących usprawnień funkcjonalnych i technicznych aplikacji;
  • administrowanie systemem SAP ERP oraz programami i systemami współpracującymi z SAP ERP w szczególności w obszarze finansów i kontrolingu;
  • wsparcie i szkolenia użytkowników administrowanych systemów;
  • udział w integracji rozproszonych systemów informatycznych;
  • udział w utrzymaniu i rozwoju systemów informatycznych;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki Informatyka lub Finanse);
  • min. 3 lata udokumentowanego stażu pracy z systemem SAP; mile widziany Certyfikat SAP na poziomie Associate lub wyższym w jednym z obszarów FI/CO, Project;
  • aktywny udział w projekcie wdrożeniowym SAP;
  • język angielski komunikatywny, na poziomie umożliwiającym kontakt z anglojęzycznym wsparciem firm zewnętrznych oraz pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej;
  • znajomość zagadnień związanych z wdrażaniem i utrzymaniem systemów informatycznych;
  • umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • samodzielność, odpowiedzialność, systematyczność, punktualność, nastawienie na własny rozwój i podnoszenie kwalifikacji.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,

Wybrany kandydat/ka zostanie zatrudniony/a w spółce Vinci Construction Usługi Wsparcia Sp. z o.o.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV, listu motywacyjnego oraz ew. certyfikatu SAP przez zalogowanie się w naszej bazie CV Warbud w odpowiedzi na ogłoszenie o nr ref. SAP/ITVCUW/04/2024,

Które znajduje się w opcji Odpowiedź na ogłoszenie Vinci Construction Usługi Wsparcia SP. z o.o.

Przejdź na stronę bazy CV: https://warbud.pl/pl/kariera/aplikuj-1

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Vinci Construction Usługi Wsparcia Sp. z o.o.

nie pokazuj więcej tego powiadomienia