VINCI Facilities

Oferty pracy

Kierownik Projektów: woj. mazowieckie

2016-04-25

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisku Kierownik Projektów

Celem stanowiska jest planowanie, organizacja i kontrola działań serwisu technicznego w podległych obiektach w tym m.in.:
•    Bezpośrednia współpraca z Klientem/udział w negocjacjach kontraktowych
•    Nadzorowanie i kontrolowanie realizacji zadań przez własny personel
•    Tworzenie i wdrażanie procedur eksploatacyjnych
•    Tworzenie budżetu dla nieruchomości

Od kandydatów oczekujemy:

•    Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektryka, energetyka, klimatyzacja, inżynieria środowiska – warunek konieczny
•    Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży facility management – warunek konieczny
•    Czynna zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
•    Dobra organizacja czasu pracy, komunikatywność, elastyczność, dyspozycyjność
•    Aktualne uprawnienia SEP gr I, II, III E i D
•    Mobilność – praca na terenie kraju
•    Czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
•    Rozwojowe miejsce pracy
•    Przyjazne środowisko pracy
•    Ciekawy zakres zadań i obowiązków
•    Pracę w międzynarodowym środowisku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres: warbudvf@warbud.pl

W temacie wiadomości prosimy wpisać swoje imię, nazwisko oraz nazwę stanowiska.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny, z zaznaczeniem nazwy stanowiska na adres: warbudvf@warbud.pl

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z procesami rekrutacyjnymi w  VINCI Facilities Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze. zm.).”

nie pokazuj więcej tego powiadomienia